Part Details
11054745 INSTRUCTIONS(CHASSIS)WPL : 84421
Compatible with:
12520022 3x23mm Turnbuckle Shaft (1)
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 49401: TRF501X , 54539, 58395: Durga , 58404: Baldre , 58507: Leonis , 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
12990050 2.5mm Hex Wrench (18x112mm)
Compatible with:
42139: TRF511 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 49418: TA05-R Chassis Kit , 49489: Willcom Advan Vemac 408R , 49491: TA05IFS-R , 58345: Ferrari F430 , 58350: Mercedes-Benz C-Class DTM 2004 , 58353: Raybrig NSX 2005 , 58358: Esso Ultraflo Supra 2005 , 58369: Arta NSX , 58375: Mobil 1 SC , 58378: Ferrari FXX , 58381: Open Interface Tom's SC430 , 58389: EBBRO BTEC Maziora 350R , 58394: Eclipse advan SC430 , 58395: Durga , 58398: Raybrig NSX 2007 , 58404: Baldre ,
13450080 Center Drive Hub for 54018
Compatible with:
54018, 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
13450081 Center Shaft for 54018
Compatible with:
54018, 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
15005188 Slipper Spring for 54061
Compatible with:
42139: TRF511 Chassis Kit , 42167: TRF201 Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 54061, 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
15405046 Motor Mount for 58395
Compatible with:
58395: Durga , 58404: Baldre , 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
16095010 Antenna Pipe (30cm) (Black)
Compatible with:
58514: Mud Blaster II , 58521: Newman Joest Racing Porsche , 58523: Bush Devil II , 58526: XV-01 Pro Chassis Kit , 58528: Subaru Impreza WRX STi , 58530: Toyota 86 , 58534: F104 Version II Chassis Kit , 58537: Desert Fielder , 58540: Honda Accord 'Aero Custom' , 58546: Lunchbox Black Edition , 58547: Midnight Pumpkin Black Edition , 58548: Subaru BRZ R&D Sport , 58549: Agrios 4x4 Monster Truck , 58551: Scion FR-S (Toyota 86) , 58552: Asterion , 58553: Fighter Buggy SV , 58555: Mazda 787B No.18 Le Mans 24 Hours 1991 , 58558: XV-01 PRO Touring Car , 58559: Ferrari F2012 , 58560: Ferrari 458 Challenge ,
16248001 DRIVE BELT BAG(372-3-3.7) : 84315
Compatible with:
84315,
16294011 Sponge Tape (15x150mm)
Compatible with:
36209, 42167: TRF201 Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42253, 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42279: TRF101W Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 42289: TRF102 Chassis Kit, (2015) , 47304: Fighting Buggy (2014), (2014) , 47305: Toyota Land Cruiser 40 Pick-Up (Red Painted Body) , 51495, 56034: Russian Heavy Tank JS-2 - Full Option Kit , 56339: Freightliner Cascadia Evolution Full Operation Kit, (2014) , 57401: Lightning Hawk , 57402: Aero Avante , 57403: Aero Avante , 57835: Jimny Wheelie , 57862: Suzuki Jimny (SJ30) Wheelie Blue Style ,
17684421 CarburetorO-ringSet forFR-32Fx
Compatible with:
41086, 43530: TNX 5.2R 4X4 Custom Monster Truck , 43532: Nitrage 5.2 , 44050: GP 4x4 Nitrage 5.2 ,
19005870 A Parts (2 pcs.) for 58395
Compatible with:
58395: Durga , 58404: Baldre , 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19115202 L Parts for 58395
Compatible with:
58395: Durga , 58404: Baldre , 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19115204 K Parts (2 pcs.) for 58395
Compatible with:
42139: TRF511 Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 58395: Durga , 58404: Baldre , 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19224040 x PARTS BAG(xx2) : 84421
Compatible with:
19401638 1350ZZ STEELBALL BEARING BAG(2PCS.)54245
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54245, 54246, 54254,
19404834 Slipper Pad (2 pcs.) for 54018
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54018, 54061, 54336, 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19444617 2x10.5mm Shaft (2 pcs.)
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 54015, 54016, 84100: DB01R , 84205: TB03VDS Chassis Kit , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804194 3x10mm Screw (2 pcs.)
Compatible with:
42103: TA05MS Chassis Kit , 42104: TRF415 MSXX - Marc Rheinard Edition 2007 , 42106: TRF416 Chassis Kit , 42107: TB Evolution 5 MS , 42138: HP TRF416 Chassis Kit , 42162: TRF416X Chassis Kit , 42167: TRF201 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42254, 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42279: TRF101W Chassis Kit ,
19804205 5mm Ball Connector (4 pcs.)
Compatible with:
54309, 54541, 54670, 57765: XB Nismo Coppermix Silva , 57766: XB Mazda RX-7 , 57783: XB Nissan Skyline GT-R R32 Drift-Spec , 57785: XB Hotshot 2008 , 57789: XB Levant , 57792: XB Toyota Aristo , 57796: XB Super Levant , 57800: XB BMW M3 Sport Evo , 57801: XB Nissan GT-R , 57806: XB Toyota Altezza Racing Version , 57808: XB Datsun 240Z Drift Spec , 57809: XB Endless 370Z Drift Spec , 57851: Toyota 86 Drift-Spec , 57856: Subaru BRZ Drift-Spec , 57883: Volkswagen Scirocco GT Drift-Spec , 58345: Ferrari F430 , 58349: Subaru Impreza WRC Monte Carlo 05 Drift Specification ,
19804206 5mm Ball Connector Nut (4pcs.)
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42198, 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 43514: Nitro Thunder , 43521: Nitro Blaster , 43523: Nitro Force , 43525: Nitro Crusher , 43529: XBG Mad Spirit , 43534: RevStorm , 43535: Mighty Ballista , 44044: NDF-01 Nitro Force , 44051: Raybrig Honda HSV-010 , 44052: Raikiri GT , 47301: TT02D Type-S Chassis Kit , 49348: TB-02R Chassis Kit , 49401: TRF501X , 49458: TB02 Drift Spec Chassis Kit , 49475: DT-02 MS ,
19804210 3x6mm Hex.CountersunkScrew(10)
Compatible with:
42103: TA05MS Chassis Kit , 42104: TRF415 MSXX - Marc Rheinard Edition 2007 , 42105: TRF501X World Championship , 42106: TRF416 Chassis Kit , 42107: TB Evolution 5 MS , 42138: HP TRF416 Chassis Kit , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42162: TRF416X Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42270: TRF418 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit ,
19804212 3x6mm Hex. Screw (10 pcs.)
Compatible with:
42103: TA05MS Chassis Kit , 42104: TRF415 MSXX - Marc Rheinard Edition 2007 , 42105: TRF501X World Championship , 42106: TRF416 Chassis Kit , 42107: TB Evolution 5 MS , 42138: HP TRF416 Chassis Kit , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42162: TRF416X Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42257, 42270: TRF418 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit ,
19804224 3x12mm Cap Screw (2 pcs.)
Compatible with:
42139: TRF511 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42279: TRF101W Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 42289: TRF102 Chassis Kit, (2015) , 43532: Nitrage 5.2 , 44042: TG10-Mk.2 Chassis Kit , 44048: TG10-Mk.2 Pro Chassis Kit , 44050: GP 4x4 Nitrage 5.2 , 47304: Fighting Buggy (2014), (2014) , 49377: TA03F Pro Drift Spec Chassis Kit , 58441: Buggy Champ 2009 , 58452: Sand Scorcher , 84100: DB01R , 84162: Buggy Champ 2009 Gold Edition , 84163: Buggy Champ 2009 RTR ,
19804246 5x0.5mm Spacer (5 pcs.)
Compatible with:
42103: TA05MS Chassis Kit , 42104: TRF415 MSXX - Marc Rheinard Edition 2007 , 42105: TRF501X World Championship , 42106: TRF416 Chassis Kit , 42107: TB Evolution 5 MS , 42138: HP TRF416 Chassis Kit , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42162: TRF416X Chassis Kit , 42167: TRF201 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42279: TRF101W Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 49381: TRF415MS Refine 2 Chassis Kit , 49394: TRF415MSX Marc Rheinhard Limited Edition ,
19804294 Slipper Spacer (2) for 49401
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 49401: TRF501X , 54018, 54061, 84100: DB01R , 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804301 2.6x27mm Shaft (4 pcs.)
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42167: TRF201 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 49401: TRF501X , 58395: Durga , 58404: Baldre , 58477: Zahhak , 58507: Leonis , 58526: XV-01 Pro Chassis Kit , 58528: Subaru Impreza WRX STi , 58552: Asterion , 58562: Subaru XV , 58569: Lancia Delta Integrale ,
19804310 2.6x5mm Truss Screw (x5)
Compatible with:
30607, 30612, 36209, 42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42167: TRF201 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 49401: TRF501X , 56036: Japan Ground Self Defense Force Type 10 Tank Full-Option Complete Kit, (2014) , 57833: Street Rover¬† ¬† , 57855: Ferrari 458 Challenge , 57857: Subaru XV , 57858: Lancia Delta HF Integrale , 57859: Mercedes Benz SLS AMG GT3 ,
19804311 3x16mm R. H. Socket Screw (10)
Compatible with:
42105: TRF501X World Championship , 42139: TRF511 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42213: TRF511 (w/Gear Diff Unit), (2011) , 42252: TRF101 Chassis Kit , 42253, 42275: TRF503 Chassis Kit , 42279: TRF101W Chassis Kit , 49401: TRF501X , 58507: Leonis , 58636: TA07 PRO Chassis Kit , 84294: TA05-VDF2 Drift Chassis Kit , 84382: TB-04 PRO II Chassis Kit , 84412: TB-04R Chassis Kit , 84421: DB01RRR Chassis Kit ,
19804334 2.6x8mm Cap Screw (10 pcs.)
Compatible with:
36209, 42167: TRF201 Chassis Kit , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42270: TRF418 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 43532: Nitrage 5.2 , 44050: GP 4x4 Nitrage 5.2 , 53982, 56036: Japan Ground Self Defense Force Type 10 Tank Full-Option Complete Kit, (2014) , 58477: Zahhak , 58580: LaFerrari , 58595: ENEOS SUSTINA RC F , 58598: RAYBRIG NSX CONCEPT-GT , 84339: TB-04 PRO Chassis Kit , 84382: TB-04 PRO II Chassis Kit , 84412: TB-04R Chassis Kit , 84421: DB01RRR Chassis Kit ,
19804392 3x10mm Tapping Screw (Black)(x10)
Compatible with:
36209, 42162: TRF416X Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42279: TRF101W Chassis Kit , 42285: TRF419 Chassis Kit , 42289: TRF102 Chassis Kit, (2015) , 42301, 54491, 56036: Japan Ground Self Defense Force Type 10 Tank Full-Option Complete Kit, (2014) , 56038: Jagdpanzer IV/70(V) Lang (Sd.Kfz.162/1) Full-Option Complete Kit , 56324, 56326: 40ft Container Semi-Trailer , 56343: Grand Hauler Full Operation Kit, (2015) , 56345: MAN TGX 26.540 6X4 XLX Gun Metal Edition Full Operation Kit, (2015) , 56347: Mercedes-Benz Actros 3363 Gigaspace Full Operation Kit ,
19804394 2.6x10mm Binding Screw BK(5pcs)
Compatible with:
58608: Sandshaker , 58609: Mercedes-Benz Unimog 425 , 58610: Aqroshot , 58611: Honda City Turbo , 58612: NISMO Coppermix Silvia , 58613: Toyota Supra , 58614: Suzuki Jimny JB23 , 58615: Buggy Kumamon Version , 58616: Volkswagen Amarok , 58617: Nissan GT-R LM Nismo Launch , 58618: Monster Beetle 2015 , 58619: Petronas TOM'S RC F , 58620: Toyota FJ Cruiser Black Sp , 58621: Suzuki Jimny JB23 - Met Blue Painted Body , 58622: Heavy Dump Truck , 58623: Nissan GT-R Drift Spec , 58624: Mazda MX-5 , 58625: Motul Autech GT-R , 58626: Raikiri GT , 58627: Mitsubishi Pajero Black Special ,
19804427 3x12mm C.SUNK HEx SCREW(10PCS) BAG
Compatible with:
42167: TRF201 Chassis Kit , 42183: TRF502X Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42184: TRF417 Chassis Kit , 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42203: TRF201 Chassis Kit , 42204: TRF201 Chassis Kit (W/Zahhak Body and Upgrade Set), (2011) , 42289: TRF102 Chassis Kit, (2015) , 84255: TA05 M-Four Chassis Kit , 84275: TA05 Ver. II Gold Chassis Kit , 84294: TA05-VDF2 Drift Chassis Kit , 84305, 84315, 84335: RM01X Chassis Kit , 84352: TA06 MS Chassis Kit , 84354: FF03 Chassis Kit - Carbon Double Deck , 84421: DB01RRR Chassis Kit , 84424: M-05 Ver.II R Chassis Kit ,
19804452 [AP]PRESSURE PLATE : 54260(2pcs.)
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 54260, 54378,
19804476 1.6x8mm SHAFT (5pcs.) : 58492
Compatible with:
42197, 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42270: TRF418 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42285: TRF419 Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 51466, 54312, 54329, 58488: Sumo Power GT Nissan GT-R , 58492: TA06 PRO Chassis Kit , 58506: Ferrari 599XX , 58526: XV-01 Pro Chassis Kit , 58528: Subaru Impreza WRX STi , 58530: Toyota 86 , 58548: Subaru BRZ R&D Sport ,
19804477 2x8mm Hex C-sunk Head Tapping Screw(x10)
Compatible with:
42197, 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42270: TRF418 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42285: TRF419 Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 42301, 51462, 51463, 51568, 54312, 54329, 58488: Sumo Power GT Nissan GT-R , 58492: TA06 PRO Chassis Kit , 58506: Ferrari 599XX , 58526: XV-01 Pro Chassis Kit ,
19804494 [AP]5x10x0.1mm SHIM(10pcs.) : 58488
Compatible with:
42197, 42200: TRF417 Chassis Kit - w/Gear Differential Unit II , 42205: TRF417X Chassis Kit , 42235: TRF417X (Reedy Race Champion) Chassis Kit, (2012) , 42240: TRF417 V5 Premium Package , 42275: TRF503 Chassis Kit , 51139, 51466, 54312, 58488: Sumo Power GT Nissan GT-R , 58506: Ferrari 599XX , 58530: Toyota 86 , 58548: Subaru BRZ R&D Sport , 58561: Mercedes-Benz SLS AMG GT3 Petronas Syntium , 58563: Ferrari 458 Challenge , 58580: LaFerrari , 58595: ENEOS SUSTINA RC F , 58598: RAYBRIG NSX CONCEPT-GT , 84255: TA05 M-Four Chassis Kit , 84339: TB-04 PRO Chassis Kit ,
19804536 5x10x0.3mm Shim(10pcs.) : 84288
Compatible with:
42240: TRF417 V5 Premium Package , 42270: TRF418 Chassis Kit , 42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42285: TRF419 Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 42301, 51568, 58526: XV-01 Pro Chassis Kit , 58528: Subaru Impreza WRX STi , 58552: Asterion , 58558: XV-01 PRO Touring Car , 58562: Subaru XV , 58569: Lancia Delta Integrale , 58573: GAZOO Racing TRD 86 , 58580: LaFerrari , 58595: ENEOS SUSTINA RC F , 58598: RAYBRIG NSX CONCEPT-GT , 58636: TA07 PRO Chassis Kit , 84288: FF-03R Chassis Kit ,
19804721 [AP]11.5mmO-RING(SS-115)(10pcs.):54472
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 47304: Fighting Buggy (2014), (2014) , 54472, 84369: DB01 RR Chassis Kit , 84389: Fighting Buggy ,
19804736 [AP]ROD GUIDE CAP(BLACK)(2pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804737 [AP]CYLINDER CAP(BLACK)(2pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804738 [AP]SPRING ADJUSTER(BLUE)(2pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804739 [AP]DAMPER CYLINDER32.7mm(2pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804740 [AP]SS-065 O-RING(4pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804741 [AP]SS-018 O-RING(5pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804742 [AP]SS-140 O-RING(4pcs.):54504
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54504, 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804744 [AP]DAMPER CYLINDER40.8mm(2pcs.):54505
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit , 54505, 84369: DB01 RR Chassis Kit ,
19804793 [AP]FRONT WHEEL AxLE(2pcs.) : 42275
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit ,
19804794 [AP]78mm SWING SHAFT(2pcs.) : 42275
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit ,
19804795 [AP]3x45TURN BUCKLE SHAFT(2pcs.):42275
Compatible with:
42275: TRF503 Chassis Kit , 42277: TRF201XM Chassis Kit , 42288: TRF211XM Chassis Kit ,